Humana MCT poszukiwana

Aktualizacja aktualizacji. Humany z MCT ciągle poszukujemy, ale obecnie z datą ważności przekraczającą styczeń 2020. Do stycznia, dzięki Waszej pomocy, udało się zdobyć zapas. Nikt nam nie potrafi powiedzieć, czy w ogóle występuje taka z ważnością powyżej stycznia 2020. Niemniej o ile na taka traficie, postępujcie proszę zgodnie z tym co poniżej.

Aktualizacja: Humana już tego nie produkuje, bo dostawca składnika się wycofał. Dla Ani z kolei to ważny składnik diety, na noc, przez gastrostomię leci mieszanka Humany MCT z Nutrini Peptisorb i w miarę opanowujemy refluks, wymioty i biegunki. A więc jeśli możecie kupcie po prostu to co macie w zasięgu zwracając uwagę na datę ważności – bo musimy mieć zapas na czas dłuższy. Nim kupicie napiszcie do nas lub dzwońcie 660-062-047, będziemy w ten sposób kontrolować ilość i daty ważności i damy Wam dane do faktury. Potem proszę o podanie konta na które mam zrobić przelew za Humanę i za przesyłkę. Gdy dostaniecie przelew przyślijcie nam Humanę i fakturę.

Drodzy przyjaciele Ani! WAŻNA sprawa. Pewnie słyszeliście o problemie z dostępnością niektórych leków, otóż i my mamy ten problem. Nigdzie w hurtowniach nie ma mleka HUMANA z MCT, którym karmimy Anię w nocy razem z innym mlekiem, w ten sposób unikamy biegunek. Prośba, czy możecie rozejrzeć się w Waszych okolicznych aptekach i zapytać o to mleko. Korzystamy z portalu ktomalek.pl, ruszyła ponoć infolinia dotycząca dostępności leków. Prosimy Was o kontakt na priv, jeśli uda Wam się dorwać choć jedno opakowanie. Dzięki z góry!

Recommended Posts